SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE - Charitní pečovatelská služba / Odborní pracovníci v oblasti sociální práce

FirmaCharita České Budějovice
ÚvazekHPP
Mzdaod 30 800 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

datum nástupu: dohodou
Hledáte smysluplnou práci? Je pro Vás důležité, aby Vaše činnost byla užitečná a potřebná?
Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- Koordinace poskytování sociální služby (plánování služeb), komunikace s uživateli a jejich rodinnými příslušníky
- Provádění sociálního šetření u zájemců/klientů služby
- Vedení příslušné dokumentace související s poskytováním služby
- Odpovědnost za vytváření individuálních plánů a zavádění Standardů kvality do služby
- Zajišťování sociálního poradenství
- Odpovědnost za kvalitu poskytované péče dle Standardů kvality sociálních služeb
- Přímá práce s uživateli pečovatelské služby

Požadujeme:

- Podmínkou je dosažení povinného vzdělání: VOŠ/VŠ zaměření na sociální práci, sociální pedagogika, sociálně právní činnost atd., který ukládá zákon č. 108/2006 Sb., zákona o sociálních službách
- Způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost
- Dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti
- Schopnost empatie a sociálního cítění, trpělivost
- Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
- Vysokou míru zodpovědnosti a samostatnosti
- Schopnost týmové spolupráce
- Praxe v sociálních službách a zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
- Práce s PC (Word, Excel, internet a elektronická pošta)

Nabízíme:
Smysluplnou práci na HPP, plný úvazek 40 hodin/týden; Smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení; Pružnou pracovní dobu; Nástupní mzdu od 30.800 Kč, osobní ohodnocení po zapracování, možnost dalších odměn; 2 dny sick days; 25 dní dovolené; Zázemí stabilní organizace, příjemné pracovní prostředí; Možnost dalšího vzdělávání
Místo výkonu práce: České Budějovice
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce Ing. Michaele Holečkové na e-mail: [email protected] nebo volejte na tel.: 731 604 478. Bližší informace o pozici sdělí vedoucí služby Ing. Ivana Fenclová, tel. 731 604 510.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vyšší odborné

Nabízíme:

adresa pracoviště:Žižkova tř. 309/12, České Budějovice, 37001, Česko
mzda, plat (hrubý):od 30 800 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Charita České Budějovice, IČ: 60072709
datum zveřejnění nabídky práce:18. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Ivana Fenclová
telefon:731 604 510, 731 604 478
e-mail:[email protected]
detail nabídky práce:www.cbudejovice.charita.cz

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Charita České Budějovice u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 30 800 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Žižkova tř. 309/12, České Budějovice, 37001, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.